מוכרים רבים באליאקספרס מציעים מדיניות החזר כספי על המוצרים שלהם. חלק מהמוכרים מציעים משלוח חינם של המוצרים שלהם, אחרים לא. אם תעריפי המשלוח התחרותיים הופכים לאחד היתרונות התחרותיים שלך, הייתי ממליץ להציע ללקוחות שלך משלוח חינם ולנצל משלוח חינם או בעלות נמוכה המוצעים על ידי ספקי AliExpress רבים.

רק כאשר אתה חורג ממגבלת ההחזרה, תקבל מוצר פגום. הרעיון הוא לקבל את ההחזר תוך 15 ימים מיום קבלת המוצר. המוכרים עשויים לשים את ההחזר בצד, אך אם ברצונך לשמור על המוצר, הסכים על סכום החזר כספי והתעלם מדמי ההחזרה.

אם המוצר ניזוק, בקש מהלקוח שלך לצלם, שלח אותו לאליאקספרס ותן למוכר ללכת. לעולם אל תתעצל וכתב ביקורת על מוצר ממוכר מסוים, במיוחד אם אתה אותו לקוח כמוך.

אם תגלול בין המוצרים באליאקספרס, תגלה שרבים מהמחירים נמוכים מאוד. אם המחירים באתר נמוכים מדי, ייתכן שאתה קונה מוצרים מזויפים או מגדיר הונאה.

Aliexpress הושקה בשנת 2010 והיא אתר קמעונאי מקוון הממוקם בסין

זוהי חנות מקוונת פופולרית לרכישת מוצרים במחירים נמוכים יותר מאמזון ושירותים דומים אחרים. מכיוון שרוב המוכרים שלה הם יצרנים זרים, אתה יכול למצוא מוצרים אופנתיים במחירים נמוכים.

Aliexpress היא ענקית קמעונאות סינית תחת Alibaba ושוק צרכנים מקוון לקונים בינלאומיים, בדומה ל- Taobao בסין. זה נחשב למקום אמין לרכישת מוצרים במחיר הזול ביותר שתוכל להשיג. AliExpress היא חלק מקבוצת Alibaba יחד עם Taobao וחברות ידועות אחרות.

כמו Alibaba

AliExpress מציעה חווית קניה ידידותית למשתמש. תהליך הקנייה ב- AliExpress דומה לזה של רוב החנויות המקוונות האחרות כמו אמזון וטארגט. אולם בניגוד לאמזון, AliExpress פועלת כפלטפורמת מסחר אלקטרוני ואינה מוכרת את מוצריה ישירות לצרכנים.

בניגוד לאמזון, רוב הסוחרים שמוכרים על מוצרי AliExpress מבוססים בסין ומקורם את סחורותיהם מיצרנים סינים. AliExpress ביצעה השוואות ל- eBay, שם המוכרים עצמאיים ומשתמשים בפלטפורמה כדי להציע מוצרים ישירות לקונים.

AliExpress ממקמת את עצמה כקמעונאית מקוונת

ורוב המוכרים מבינים באליאקספרס שמספר רב של לקוחותיהם הם משווקים המעוניינים בדרופשיפינג. בואו ניקח את AliExpress כעסקה הטובה ביותר, לא מוצר חוקי. עם AliExpress, גם אם מוצר נראה חוקי, לא תקבל עסקה טובה.

Aliexpress עוזרת לאתר ולמצוא מוצרים במחירים סיטונאיים

יש הרבה אלקטרוניקה, 4WD, Arduino ורובוטים שאנו בונים על AliExpress במחירים פנטסטיים מכיוון שהם מיוצרים בסין ואפשר לקנות אותם ישירות מבלי להוסיף תוספות קמעונאיות ומתווך. חלק מהמוצרים שאתה לא יכול לקנות מ- AliExpress כוללים נשק, תוכנה, ספרים אלקטרוניים ומדיה דיגיטלית.

בעזרת כלים כמו מעקב אחר מוצרים של AliExpress

ביקורות ספקים ורשימות הזמנות, תוכל להאיץ את התקדמות המחקר שלך על ידי קבלת תובנות מספקים, מתחרים ועסקים של AliExpress בממשק אחד. Dropshipping עם AliExpress הוא פשוט כמו רכישת מוצר ב- AliExpress והזנת כתובת הלקוח שלך כדי לקבל את ההזמנה שלך. לספקים רבים של AliExpress יש תמונות מוצר קיימות שתוכל להשתמש בהן בחנות שלך ותיאורי מוצר בסיסיים מסופקים.

אני המדריך שלך לעזור לך לשפר את החנות שלך ולשתף את המוצרים והשווקים שעליהם אתה עובד היום

אני אראה לך איך למצוא שווקים רווחיים, למצוא מוצרי מכירה לוהטים בשווקים האלה, לזהות את הלקוחות האידיאליים שלך ולהסיע אותם לחנות שלך כדי לקנות את המוצרים שלך. אם אתה מעוניין בהורדת משלוח או רוצה לקנות משהו קטן לעצמך, הנה מוצר עבורך.

רוברט וורברטון רצה ליצור אתר אינטרנט, אבל הוא לא היה מספיק טכנולוגי. לאחר שעשיתי קצת מחקר, נתקלתי ב- Alidropship וגיליתי שאתה יכול להתחיל להעביר את מפתחות החנות שאתה בונה.

זכור שאינך יכול לעקוב אחר חבילות עם מספרי הזמנה של AliExpress

עליך למצוא את ההזמנה שלך ולעקוב אחר המספר בדף ההזמנה של AliExpress. לפריטים באליאקספרס יש בדף המוצר זמן אספקה משוער שיכול להיות בין 20 ל -60 יום. אם פריט אמור להימסר, תיאור המוצר והתמונות חייבים להיות נכונים, AliExpress לא יכולה לעזור.

זוהי אפליקציה נהדרת ומקום מצוין לקניות

לא רק למוכרים אלא גם לקואופרטיבים. לחץ כאן כדי לראות את הפרטים שבהם תוכל למצוא את מספר ההזמנה ולחץ כאן ליזום התדיינות ואליאקספרס תתערב. לאחר ששילמת עבור ההזמנה בפלטפורמת המסחר של AliExpress, המוכר יארוז את עובדיך והובלה תישלח אליהם בדואר.

האפליקציה משתמשת באותו חשבון שבו אתה משתמש לאתר AliExpress ומאפשרת לך לעיין במוצרים

להוסיף פריטים לעגלת הקניות ולהשלים הזמנות. לאחר הגדרת הפרופיל שלך, תוכל לחפש את AliExpress על ידי חיפוש מוצרים בסרגל הניווט העליון השמאלי של הדף.

ניתן למצוא קודי קופון באתר AliExpress בדף המוצר. זרמים חיים של AliExpress מציגים קווי מוצרים שונים. אתה יכול לראות תצוגה מקדימה של ההצגה, השחקנים והזמן שהם יזרמו בדף לוח ההופעות שלהם.

Aliexpress מחפשת תמיד דרכים להציע למשתמשי האינטרנט שלה את היתרונות של האינטרנט, כגון ביצועים והיכולת לעבוד עם משתמשים ולהתחבר אליהם מחדש.